• 608 775 582
  • PO-PÁ: 8:00-18:00
  •  

PRODEJ LÉTO 2022 ZAHÁJEN. OBJEDNEJTE SI VČAS NEJLEPŠÍ TERMÍNY A CHATY.

ZÁLOHA JEN 30%, DOPLATEK AŽ PŘÍŠTÍ ROK.

Články

Co si s sebou zabalit, když si pronajmete chatu na týden

7. 10. 2021

Blíží se vám dovolená a lámete si hlavu nad tím, co všechno si s sebou zabalit? S námi to zvládnete snadno a rychle. Zapomeňte na tunu nepotřebných věcí. Máme pro vás tipy jen na ty nejdůležitější věci, bez kterých se neobejdete.

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1000 Kč

11. 9. 2021

Vyhrajte poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup dovolené na portále Zars. 

Speciality na grilu, kterými si zpestříte dovolenou na chatě nebo chalupě

25. 4. 2021

Ke správné dovolené patří určitě i dobré jídlo. Jistě navštívíte restauraci, necháte se pohostit a ochutnáte jejich speciality. Ale jak se říká, nejlepší to máš, když si to sám uděláš. Převážná většina našich chat má gril nebo ohniště. Posedět s rodinou či přáteli u dobrého jídla a pití, tomu se máloco vyrovná. Vybrali jsme pro Vás pár zajímavých receptů, které můžete na Vaší dovolené vyzkoušet. A navíc přidáváme tip, kde sehnat ty nejlepší suroviny - například domácí sýr, bio hovězí a čerstvou rybu právě vytaženou z vody.

Rozhlédněte se po Česku, z jedné z NEJ.. rozhleden a vyhlídek

14. 4. 2021

Přišlo jaro a můžeme se volně nadechnout a vyjet do jiného okresu. Ale kam vyrazit na výlet? Většina turistických cílů zůstává stále zavřená, ne však rozhledny! Na území České republiky jich najdete přes 400, v tom nemáme v zahraničí konkurenci. A k tomu si ještě přičtěte vyhlídková místa. Pár těch NEJ..  jsme z nich vybrali a ty Vám představíme i s jejich zajímavostmi. Víte třeba, která rozhledna je nejzatočenější? Rozhlédněte se s námi po Česku, máme se na co dívat, čím kochat, zkrátka je tu krásně. 

Dovolená na chatě nebo chalupě

27. 1. 2021

Pronájem chaty nebo chalupy je oblíbený a vyhledávaný typ dovolené. Dnes není potřeba mít vlastní chalupu, kde se donekonečna staráte o dům a zahradu, a na odpočinek vám vlastně ani nezbude čas. Máte skvělou možnost pronajmout si chatu nebo chalupu a užít si dovolenou bez starostí. My už se o všechno postaráme, objekty pravidelně navštěvujeme a kontrolujeme.  

SOUTĚŽ O POUKAZ V HODNOTĚ 1 500 Kč

21. 5. 2020


VYHRAJTE POUKAZ NA LETNÍ DOVOLENOU V ČECHÁCH

Světové památky nejsou jen v zahraničí, najdete je i v Česku

25. 4. 2020

Nemusíte smutnit, že letos pravděpodobně zahraniční dovolenou vynecháte. Není třeba jezdit do světa, abyste viděli úchvatné věci, které stvořil člověk nebo sama příroda. Pojďme se společně podívat na zahraniční skvosty, jejiž paralelu najdeme i u nás v Česku. A možná ještě lepší, no posuďte sami. 

Východní Slovensko

18. 4. 2020

Východní Slovensko proslulo svými nádhernými historickými památkami, překrásnou přírodou, skvělým koupáním a výbornou gastronomií. Lze mu připsat mnohá „nej“, ať už v rámci Slovenské republiky, střední Evropy nebo dokonce celého světa. Některé pamětihodnosti se zapsaly na seznam Světového dědictví UNESCO. Tato oblast je také velmi přátelská a pohostinná. Co víc si může turista přát?

Vysoké a Nízké Tatry

31. 3. 2020

Tatranská příroda sází na svoji jedinečnou přitažlivost. Strmé štíty, prudké srázy, pestrobarevné, okouzlující louky, dechberoucí vodopády, ledová, průzračná jezera, známá jako plesa – to nikdy neomrzí. Stejně jako blahodárný, ostrý, vysokohorský vzduch, který nám ve městech chybí.

Špičková zimní střediska alpského typu s dokonale upravenými sjezdovkami v Nízkých i Vysokých Tatrách se staly vyhlášenými. V létě zase najdete v podhůří spoustu možností, kde po náročné túře či výletu báječně relaxovat. Moderní akvaparky a koupaliště lákají na termální prameny, ale i oblíbené vodní atrakce. Lidové tradice a zvyky si připomenete v jedinečných, malebných skanzenech. Milovníci folklóru tu také najdou dost příležitostí, jak se vrátit do minulosti, ať už díky muzeím nebo nejrůznějším kulturním akcím.

Západní Slovensko

18. 2. 2020

Západní Slovensko, to je báječná dovolená na dosah ruky. Divoká příroda, scenérie jako z výpravných filmů, ale především obrovské kulturní bohatství jen kousek za našimi státními hranicemi. To vše dělá tuto oblast mimořádně atraktivní. Lidé tu odnepaměti žili v úzkém sepětí s přírodou, v úctě a pokoře vůči předkům a tradicím. Západní Slovensko je země mnoha tváří. Je považována za nepsanou hradní velmoc, ale pyšní se i nenapodobitelnou lidovou architekturou, úžasné pro tělo i mysl jsou zdejší léčivé termální prameny.

2500

Zákazníků s námi jelo 3x a více

120

Majitelů chalup je s námi přes 20 let

450+

Chat a chalup k pronájmu

98%

Zákazníků nás doporučuje